Kvinne pågrepet: Etterlot over 22 kg bæsj hos politiet

07/12/2022 09:41

Emma

Utland
Foto: Politifoto
Foto: Politifoto
Æsj, så ekkelt det er...

AKKURAT NÅ LESER ANDRE OGSÅ

En amerikansk kvinne ønsket tilsynelatende ikke å finne seg i noe mer dritt fra politiet i Texas.

I alle fall var hun så lei av Electra Police Department at hun nylig etterlot flere bøtter fylt med avføring foran politistasjonen deres i den amerikanske staten.

Det skriver TMZ.

Ifølge amerikanske medier fant hendelsen sted i forrige måned.

Den 46 år gamle kvinnen ved navn Mindy Stephens kjørte bort og parkerte foran stasjonen, bar deretter tre bøtter fulle av bæsj og satt foran døren.

Det skal ha vært så mye menneskelig avføring at den veide hele 22,6 kilo.

Mindy Stephens, som er gift med en brannmann, ble sett av en politimann da hun forlot det stinkende åstedet.

Offiseren spurte henne hva hun holdt på med, hvor hun ærlig svarte at hun leverte "menneskebæsj" til dem.

Hun kjørte deretter av gårde, hvorpå politiet valgte å se gjennom overvåkningskameraene, og de viste hva hun hadde holdt på med.

Først prøvde de å ringe Mindy Stephens for å få henne til å plukke opp dritten sin igjen, men hun nektet.

Derfor ble hun pågrepet i forrige uke, og kan nå se frem til en heftig bot.

Det er ukjent hvorfor Mindy Stephens satt avføringen hos politiet, akkurat som det fortsatt er et mysterium hvordan hun skaffet seg så mye menneskelig avføring.

Læs også:

Dette er hva vitenskapen sier om å spise en banan til frokost Selv om det ikke er ideelt som et første måltid, kan det være fordelaktig å spise en banan før frokost eller som en del av en balansert frokost.
Hva er den største strømforbrukeren i huset ditt? Det er verken kjøleskapet eller vaskemaskinen, men noe mange nordmenn ikke tenker over. De fleste ser etter strømslukere blant de største apparatene, men det er faktisk ikke alltid tilfellet.